Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

June 2019

Dobrodružství ohyzdného mrzáka a potměšilého detektiva, třetí část

19. june 2019 at 21:50 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce


Zde je poslední kapitola mého příběhu Ohyzdného žebráka tak, jak se odehrál z pohledu Sherlocka Holmese. Dlouho jsem neaktualizovala, takže jen malé shrnutí: Původní povídka začíná tím, že doktor Watson se pozdě v noci osaměle nudí doma, zatímco jeho manželka trucuje v ložnici. Když v tom se, kde se vzal, tu se vzal, na jeho prahu i přes pokročilou noční hodinu zjeví Sherlock Holmes a pokouší se ho přesvědčit, aby se k němu přidal při jeho nejnovějším případu.
Jakými prostředky ho bude přesvědčovat, se dozvíme v další kapitole. Stejně jako to, jak by asi (ne)fungoval Watsonův vysněný harém s Mary a Sherlockem pod jednou střechou.

Slash, Pairing Sherlock Holmes/John Watson, Rating M, PWP
Dějepis, ruské propagandy zbavený

17. june 2019 at 12:02 | Melkora a spol. |  Politika, kultura, atd.


České učebnice dějepisu jsou prolezlé ruskou propagandou!!! Tvrdí to BIS, takže to musí být pravda. Dokonce i já jsem si, během nedávného výročí vylodění v Normandii povšimla, že novinové a oficiální zprávy se od toho, co jsem se učila ve škole poněkud liší a že jsem tudíž asi také byla zasažena.
Shromáždila jsem proto tým Temných historiků a přežilý dějepis trochu poupravila, aby více odpovídal moderní době a reflektoval současné názory.
(Pozn. Ano, byli to trollové! Ale mordorští, nikoliv ruští! Prosíme, nezaměňovat!)
Výsledek je, myslím velmi povedený a potěší oko jakož i jiné orgány každého moderního proevropského demokrata.

Buzz and Woody (Toy Story) Meme meme

Na Sázavě straší!!!

9. june 2019 at 14:00 | Melkora |  Politika, kultura, atd.


Vážení přátelé, na Sázavě straší!!

Výsledek obrázku pro stvořidla