Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

November 2018

Případ Baskervillského psa: Setkání na blatech, třetí část

21. november 2018 at 22:40 | Melkora

Co všechno musí takový detektivní konzultant udělat, aby si usmířil vojenského lékaře? To se konečně dozvíme v závěrečné kapitole

Slash, Pairing Sherlock Holmes/John Watson, Rating M


Mezinárodní den mužů

20. november 2018 at 22:26 | Melkora |  Feminismus a ženská práva

Možná jste o tom, na rozdíl ode mne nevěděli, ale 19. listopad je mezinárodním dnem mužů. Při této příležitosti ke mně po síti doputovalo jisté meme se seznamem nejzávažnějších problémů, jimž čelí světová mužská populace.
Já si je vzápětí dovolila vyřešit. Bylo to celkem snadné, přestože se obávám, že pánům, kteří ono meme sdíleli se to příliš líbit nebude. Ale, co už?! Neptej se, když nechceš znát odpověď!


Není dostupný žádný alternativní text.

Případ Baskervillského psa: Setkání na blatech, druhá část

19. november 2018 at 19:02 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce

V minulém díle se oba naši hrdinové, Holmes i Watson, shodli na tom, že nehodný detektiv si zaslouží přísné potrestání. Jak bude vypadat se dozvíme v následující kapitole.

Slash, Pairing Sherlock Holmes/John Watson, PWP, Light BDSM, Spanking, Dom John Watson, PG 13

Jeremy Brett as Sherlock Holmes

Případ Baskervillského psa: Setkání na blatech, první část

15. november 2018 at 21:29 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce

Watson na Baskervillském panství pracuje jako osobní ochranka nového majitele sira Henryho. Zároveň také vyšetřuje tajemné a nevysvětlitelné okolnosti podivné smrti jeho předchůdce a posílá podrobné reporty svému druhovi Sherlocku Holmesovi, o němž věří, že je upoután v Londýně.
Stojí snad za tragickým skonem nešťastného sira Charlese opravdu ďábelský démon pasoucí po baskervillské krvi a povolaný do našeho světa pradávnou kletbou? Nebo je pachatelem obyčejný reálný zloduch z masa a kostí? Je to snad onen záhadný cizinec skrývající se na blatech? Watson je muž činu a rozhodne se to ihned zjistit. My už ale víme, z minulého dílu, že v pravěké chajdě se ve skutečnosti neusídlil nikdo jiný, než právě Holmes, poněkud osamělý a sužovaný steskem po svém doktorovi. Což mu ale nezabránilo bezostyšně mu lhát.
Co všechno bude muset náš detektiv vykonat, aby si svého přítele usmířil?
(Tato povídka obsahuje chybějící pasáž, kterou doktor Watson do svého díla z pochopitelných důvodů nezařadil)

Slash, Sherlock Holmes/John Watson, Johnlock, Rok s Johnlockem (Téma: Mezi nebem a zemí) BDSM (náznak), Rating PG 13


https://i.pinimg.com/564x/7f/04/d4/7f04d41fd8d733ddfdc7aaeeed28b8cf.jpg

Případ Baskervillského psa: Solitér na blatech, druhá část

10. november 2018 at 20:02 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce

Když doktor Watson ve slavném příběhu o psu Baskervillském načapá Holmese ukrývajícího se před světem v jedné z pravěkých chatrčí, napřed se na něj nahněvá proto, že byl, dle svého názoru, svým přítelem hanebně podveden. Holmes si ho pokusil usmířit paklíkem svých dopisů, které byly na pohled řádně opotřebené. Co s nimi asi náš milý detektiv prováděl, že je tak ošoupal.
V minulé části jsme zanechali Holmese samotného ve svém doupěti na blatech. Cítil se tam sice poněkud osaměle, snad si ale najde způsob, jak si s tím poradit.

Slash, Pairing Sherlock Holmes/John Watson, Masturbace, Erotická fantazie, Hanebné zneužití Watsonovy práce, Rating M


Případ Baskervillského psa: Solitér na blatech, první část

8. november 2018 at 1:37 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce

Přijímám literární výzvu slasherky kratuly a pouštím se do Johlocku. Tentokrát s tématem, "Věci mezi nebem a zemí".

Holmes se pustil do případu temného jak noc a spletitého, jak klubko nití. Vyšetřování ho zavedlo až na ponurá blata, kde je nucen trávit osamělé noci v nitru starodávné chajdy. Poradí si bez svého Watsona?
Naštěstí mu zbyly alespoň jeho dopisy...

Slash, Sherlock Holmes/John Watson, Johnlock, Rok s Johnlockem, A. C. Doyle - Sherlock Holmes, Pes Baskervillský, Rating prozatím PG 13Případ Baskervillského psa: Předmluva

8. november 2018 at 0:50 | Melkora |  Sherlock Holmes, fanfikce

Vážení čtenáři!

Tato nově založená rubrika, stejně tak, jako povídky, které v ní - jak věřím budou přibývat, jsou odpovědí na autorskou výzvu slasherky kratuly, fanynky, stejně tak jako pisatelky Johnlocku (zasvěcení vědí).
Výzva je celoroční a může se jí zúčastnit každý. Sestává z toho, že se na každý měsíc vyhlásí jedno téma a autoři ho pak, dle svého uvážení zpracují.

Odkaz zde: https://archiveofourown.org/works/13220604/chapters/30240618
A zde: https://www.facebook.com/groups/229533580789591/

Listopadové téma zní, Mezi nebem a zemí. Zvolila jsem proto co jiného, než Psa Baskervillského přímo z originálu A.C. Doyla. Doufám, že se budete příjemně bavit.

Související obrázek

O Hašepsuth, část jedenáctá, Vyvolený

3. november 2018 at 17:02 | Melkora |  Umění milovat

V poslední kapitole se do toho konečně vloží Hašepsuth. Co asi objeví její ostrý čarodějný zrak? Co se dozví o Marghulovi a jeho elfském druhovi? Má snad jejich přítomnost ve skřetí osadě nějaký hlubší význam? Nebo je to jen shoda nežádoucích okolností?

Tentokrát bez slashe, za to se spoustou skřetí magie, Rating G, Hašepsuth, Originální skřetí démoni, Vize budoucnosti