Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

October 2018

O Hašepsuth, část desátá, Záchrana

30. october 2018 at 0:15 | Melkora |  Umění milovat

V posledním díle jsme naše milence opustili ve velmi prekérní situaci, pronásledované krvežíznivou démonkou usilující o jejich životy. Podaří se jim uniknout téměř jisté smrti? A jsou jediní kdo je v nebezpečí? Co když hrozbu odhalil a vycítil ještě někdo další?
To a mnohem víc se dozvíme v následujícím dílu.

Slash (náznak). Legolas/Marghul, Hašepsuth, Originální ženská démonka, Skřetí magie (ohně, sexu a černých zrcadel)


O Hašepsuth, část devátá, Démon dvojí podstaty

28. october 2018 at 1:00 | Melkora |  Umění milovat

V Dhaině dechu došlo k zemětřesení a namáháná sténající země cosi probudila. Z nekonečných hlubin vynesla na povrch něco dravého a velmi hladového.
Prošel snad Legolas bitvou mocností jen proto, aby byl nakonec pozřen démonem dvojí podstaty?

Slash, Legolas/Marghul (spíše náznak), originální ženské démonky,Návod pro muže: Jak se nenechat falešně obvinit ze znásilnění

24. october 2018 at 18:35 | Melkora |  #MeToo

Vážení muži! Možná také patříte k těm, kteří se dnes obávají přiblížit se k žene ve strachu, aby nebyli falešně obviněni ze sexuálního násilí. Pak mám pro vás dobrou zprávu! Po přečtení tohoto článku už nebudete muset!

Nezletilé dívky a sexuální násilí! Dobře míněný rádce pro otce dcer

7. october 2018 at 22:26 | Melkora |  Feminismus a ženská práva

K sepsání tohoto článku mě inspiroval rozhovor s jistým otcem. Jedná se o otce dvou malých dcer a tématem bylo sexuální násilí a agrese vůči ženám. Tento otec by, rád udržel své dcery v bezpečí, neohrožované sexuálními predátory, což je jistě chvályhodný záměr každého svědomitého a milujícího rodiče.
Jedná se také o otce, jenž z hloubi duše přesvědčený, že ví, jak toho dosáhnout a je k tomu hluboce odhodlaný. I to je nepochybně chvályhodné.
Bohužel, jak už to tak u mužů někdy bývá, je také v otázkách sexuální agrese na ženách a obrany vůči ní zoufale, tragicky a fatálně mimo. A já bych opravdu nerada, aby na tuto jeho neinformovanost nakonec doplatily jeho dcery.
Proto jsem se rozhodla, že pro něho a všechny ostatní otce, kteří to se svými dcerami myslí upřímně dobře a mají zájem kvůli tomu na sobě pracovat, sepíši podrobný a tentokrát i opravdu užitečný návod, jak jim být skutečnou oporou.

O Hašepsuth, část osmá, Hráz ze samého světla

3. october 2018 at 20:02 | Melkora |  Umění milovat

Zdá se, že už je to jisté! Někdo, či něco se rozhodlo narušit milostné hrátky našich hrdinů v horkém stepním zřídle. Co je to za tvora? Odkud se tam vzal? Je přátelský?
Jaký má s elfem úmysl? Je sám, nebo je tam takových víc? A nehrozí náhodou oběma milencům smrtelné nebezpečí? O epické bitvě mezi dvěma z nejmocnějších sil v Ardě a jaké to mělo důsledky pro Marghula s Legolasem si přečtěte v dalším díle.

Slash, Legolas/Marghul, PG 13, Skřetí mytologie, Varda-Elbereth, Originální skřetí bohyně, Několik dodatků k Tolkienovu univerzu