Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

June 2017

Kapitola patnáctá, Rozhodnutí

27. june 2017 at 12:47 | Melkora |  Na Lovu
V minulé kapitole propukl mezi skřety spor. Spor o to, zda přinést smečce hladových vrrrků tu nejvyšší obětinu, obětinu na životě. Je ovšem pravda, že že se mělo jednat o život elfí, takže některé Buvolí lovce by taková ztráta nejen příliš nepálila, ba dokonce by ji skrytě uvítali. Ostatně copak není pravda, že elfí rasa je prokletá? Nezapudila snad Legolasova přítomnost buvolí stáda, kvůli kterým vyrazili na pláně především? V dnešní kapitole dojde ona patová situace svého rozhřešení.

Slash jen v náznaku, Dnešní kapitola je spíše povídací. Nebo hádací! Rating G

Kapitola čtrnáctá, Pelyňek

22. june 2017 at 20:40 | Melkora |  Na Lovu
V ďábelském intemezzu jsme se dozvěděli, že vrrrčí smečka je ochotná našim lovcům pomoci v honbě za buvoly. Vyžádá si však za to strašlivou cenu. Elfí obětinu! Přistoupí lovci na tenhle obchod?

Slash jen náznakem, spíše napětí. Další originální skřetí postava

Ďábelské intermezzo

16. june 2017 at 11:58 | Melkora |  Na Lovu
Vrrrčí smečka dorazila. Jenže jinak, než se čekalo. A staly se věci, se kterými nepočítal ani azhrag Rághul. Nebo je všechno jinak...???
Toto vlastně není nová kapitola. Není to ani polovina nové kapitoly! Jenže mi to končí takovým pěkným cliffhangerem, že jsem si prostě nemohla pomoci. :-)


Tentokrát bez slashe, ale přes to PG13, protože je to strašidelné.

Kapitola třináctá, Duchové stepi

15. june 2017 at 10:17 | Melkora |  Na Lovu
V minulé kapitole jsme hráli na lehkou strunu. Ale nesmíme zapomínat, že kmen se nevydal na pláně kvůli veselým tělesným radovánkám. Ne, jsme tady za lovem! A ten se nedaří a nedaří. Situace se stává kritickou a je na čase učinit zoufalá opatření.

Slash, Legolas/Marghul, ale tentokrát jen náznakem. Skřetí kultura, skřetí mytologie, užívání omamných látek za náboženskými účely.


Kapitola dvanáctá, Veselý renegát

10. june 2017 at 18:46 | Melkora |  Na Lovu
Večerní probuzení po ranní erotice! Tato kapitola je převážně přemítací a nic moc se v ní neděje. :-) Rating je zvýšen ovšem spíš z principu.

Slash, Pairing Legolas/Marghul, Přemítání, Rating PG13

Kapitola jedenáctá, Zvrácenost proti přírodě

6. june 2017 at 23:42 | Melkora |  Na Lovu
V poslední kapitole jsme se dozvěděli, jak se Legolas popral s jistým nemrtvým přízrakem. Ať už si vedl dobře, nebo špatně, zdi lovecké chajdy sou velmi tenké a zbytek tlupy posedává přímo přede dveřmi. Není zkrátka možné, aby netušili, co se uvnitř odehrává. Jak na to budou reagovat?

Slash, Pairing Legolas/Marghul, Rating PG 13, pro nějaké ty hambaté řeči.

Na lovu, kapitola desátá, Konečně erotika! Čtvrtá část

4. june 2017 at 19:37 | Melkora |  Na Lovu
Po delší době se vracím ke své prozatím nedokončené povídce s názvem, Na lovu, proto stručná rekapitulace. Legolas byl, na žádost svého skřetího druha Marghula, nepříliš nadšeně přijat do uruckého kmene Buvolů. Aby tuto svou novou pozici obhájil a stvrdil, vydal se spolu s dalšími uruky na lov. Jenže nic se nedaří tak dobře, jako obvykle. Po buvolích stádech se slehla zem a někteří mají pocit, že za tím vězí jakási neurčitá elfí kletba, kterou na ně uvalila pouhá Legolasova přítomnost. Navíc, jeho vlastní druh vůči němu jaksi nebezpečně ochládá.
Vypořádá se Legolas zdárně se všemi těmito nástrahami?

Slash, Pairing Legolas/Marghul, PWP, Rating M