Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

May 2017

Inspekce v Angbandu, dvanáctý díl

9. may 2017 at 13:23 | Melkora |  Inspekce v Angbandu, aneb Pán tak řečeného Prstenu
Temné panstvo se v hlubinách země dobře baví, zatímco sexografy na povrchu se mohou zbláznit. Země se třese, sopky se probouzejí k životu. Podaří se Temnému národu přestát hrozící výbuch bez úhony? A co na to ostatní obyvatelé Ardy? To se dozvíme v závěrečném díle.

Slash, Pairing Melkor/Sauron, Angbang, Srandička Rating G

Inspekce v Angbandu, jedenáctý díl

5. may 2017 at 20:29 | Melkora |  Inspekce v Angbandu, aneb Pán tak řečeného Prstenu
Skřetí společnost, která se tak dychtivě nahrnula do střediska Netopýří Informační Služby, se nerušeně kochá pohledem na to, jak je jejich pán, Sauron "mučen" šéfem číslo jedna, Melkorem. Zdá se, že všechno běží jak na drátkách. Snad až příliš hladce, aby to vydrželo... Co se asi tak může pokazit?

Slash, Pairing Melkor/Sauron, Angbang, Srandička, PG 13 pro nějaké to BDSM, ale spíš jen náznakem

Inspekce v Angbandu, desátý díl

3. may 2017 at 17:43 | Melkora |  Inspekce v Angbandu, aneb Pán tak řečeného Prstenu
Temný pán se zavřel se svým pobočníkem a zároveň neomezeným vládcem Angbandu, Sauronem, kdesi v hlubině. Co tam spolu asi budou provádět? To je otázka, která jejich poddané nenechává v klidu. Skřetí technika je naštěstí natolik vyspělá, že za pomoci ukra... totiž, ukořistěného magického zařízení, umožňuje i šmír... ehm, monitorovat.

Slash, Pairing Melkor/Sauron, Angbang, Thuringwethil, Palantýr, Srandička, PG 13 pro nějaké to BDSM, ale spíš jen náznakem.