Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

February 2017

Legenda o Urzikovi, šestá kapitola

25. february 2017 at 0:23 | Melkora |  Legenda o Urzikovi
Temný pán zatáhl Urzika, skřetího poslíčka, kamsi do tajemných děsivých hlubin. Nakonec se ukázalo, že není důvod k panice, protože ty hlubiny, jsou ve skutečnosti sám Urzik. Potažmo hlubiny jeho mysli. Co tam teď bude s nebohým Urzikem provádět? Nebo Urzik s Temným pánem? Nechme se překvapit.

Slash, Melkor/Originální skřetí charakter, konečně nějaká akce, Rating PG 13

Inspekce v Angbandu, druhý díl

17. february 2017 at 13:19 | Melkora |  Inspekce v Angbandu, aneb Pán tak řečeného Prstenu
Kdo byly ty dvě tajemné magické bytosti, které se setkali na opuštěném skalním ostrohu nedaleko Angbandu? Proč se vůbec rozhodly opustit uprostřed hluboké noci bezpečné útočiště jeho mohutných zdí? Jaké zlo je to vyhnalo do osamělé temnoty? A kdo to vlastně tak nutně potřebuje vošukat?
Tohle a mnohem víc se dozvíme v dalším dílu.

Slash, Melkor/Sauron, Thuringwethil, Srandička, Povídání, Rating G

Inspekce v Angbandu

14. february 2017 at 3:39 | Melkora |  Inspekce v Angbandu, aneb Pán tak řečeného Prstenu
Přenesme se spolu do prvního věku Ardy. Do doby, kdy ještě stál mocný Beleriad a dálném severu se tyčila slavná a mocná říše Temnoty, plná úžasných tvorů. Jejím ohniskem bylo Utumno, domov prvního temného pána Melkora a na západě ji chránily mohutné zdi pevnosti Angbandu, jemuž velel jeho nejblišží a nejmilovanější služebník, Sauron, aka Mairon.
Obě sídla byla od sebe poměrně vzdálená a když chtěl nejvyšší vědět, co se mu děje v království, nezbylo mu než... samozřejmě vydat se na inspekční cestu. Jak vypadala se dozvíme v následující povídce.


Slash, Melkor/Sauron, Angbang, Zatím spíš Thuringwethil&Carcharoth, Povídání, Srandička, Zatím bez sexu, takže rating G

Legenda o Urzikovi, pátá kapitola

11. february 2017 at 18:20 | Melkora |  Legenda o Urzikovi
Pokračujeme v mysteriózní krasojízdě rozlámaným časoprostorem a zpytování vlastního já. Nebojte, je to (snad) zábavnější, než se z anotace může zdát :-) Stále ještě bez sexu.
Pro ty, co nečetli Silmarillion: Svět byl, dle předlohy stvořen duchy Ainur. Nejvyšších bylo čtrnáct a původně k nim patřil i Melkor. Život jim vdechl Eru Ilúvatar, zvaný všeotec. Vizi budoucího světa jim nastínil pomocí tzv. Hudby Ainur. Melkor se proti němu vzbouřil a začal si zpívat po svém. Tím do ní vnesl nesoulad.

Slash, Melkor/originální skřetí charakter, Povídání, Dušezpyt, Rating G