Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

January 2017

Legenda o Urzikovi, čtvrtá kapitola

31. january 2017 at 21:56 | Melkora |  Legenda o Urzikovi
Další kapitola nás zavede... no Temnota ví kam. Místo, kde se Urzik ocitl po té, co se lehkomyslně zahleděl do očí tajemného tvora z podzemí je... No, při nejmenším divné a vůbec nepřipomíná svět, jak ho dosud znal. Jaká nebezpečenství tam na něj číhají?
Slash, Melkor/originální skřetí charakter, Rating G (Pokračujeme v pornu bez sexu :-) )

Legenda o Urzikovi, třetí kapitola

22. january 2017 at 13:19 | Melkora |  Legenda o Urzikovi

Další kapitola nás zavede do temných hlubin země. Do samého srdce pekelného Utumna, seznámí nás s jeho ukrutným vládcem. Až na to, že hlubiny země nejsou až tak temné, Utumno až tak pekelné a jeho vládce tak ukrutný. A je to vůbec vládce? Kdo ví! Nenamáhal se nám představit. Jen jedním si je mladý pošťáček jistý. Ten mizera, co ho tak drze unesl je zatraceně sexy.
Slash, Melkor/originální skřetí charakter, Rating PG 13, ale spíše z principu, než že by se někdo konečně rozhoupal k pořádné akci.
Vysvětlivky: * Hudba ainur! Dle kánonu z ní byl stvořen svět. Na jeho počátku se shromáždili všichni duchové ainur (patří k nim Melkor, Sauron, ale i Gandalf) a dali se do zpěvu. Melkor do ní vnesl první nesoulad. *Mairon je skutečné jméno Saurona. To druhé je elfská přezdívka/nadávka

Legenda o Urzikovi, druhá kapitola

10. january 2017 at 18:19 | Melkora |  Legenda o Urzikovi

Máme tu další kapitolu. Kdo byla záhadná bytost zahalená temnotou, s níž se Urzik srazil v hlubokých jamách tajemného Utumna? A jaké má s mladým poslíčkem úmysly? Neublíží mu? Uvidíme!
Slash, Melkor/originální skřetí charakter, zatím jenom povídání, Rating G

Legenda o Urzikovi

6. january 2017 at 1:49 | Melkora |  Legenda o Urzikovi

Také vzpomínáte na řecké mýty? Záletný bůh Zeus se vždycky někde zapomněl a jeho žárlivá žena Héra pak řádila, jak uragán. Co myslíte, mohlo by se něco podobného stát i v hlubokých jamách Utumna?
Příběh se odehrává během prvního věku Ardy v pevnosti Utumno. Zbudoval si ji první Temný pán Melkor na dálném severu na úpatí pohoří Ered Engrin. Dle elfských pověsti byla zničena ostatními Valar v tzv. válce mocností. Skřeti považují dobu Utumna za jakýsi zlatý věk.
Slash, Melkor/originální skřetí charakter, zatím jenom povídání, Rating G