Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

October 2015

Bratři - kapitola třetí

30. october 2015 at 23:01 | Melkora |  Bratři - Silmarillion FF
V tomto světě skončila první válka valar vítězstvím sil Temnoty. Manwë, král Valinoru, byl zajat a v poutech předveden do Utumna, před svého bratra a pokořitele, pána Temnoty, Melkora. Jak ten naloží se svým zajatcem?

AU, PWP, Slash, BDSM, incest, Pairing Melkor/Manwë, Rating M

Jak se ubránit znásilnění, zaručeně účinné typy z internetu

25. october 2015 at 22:18 | Melkora |  Feminismus a ženská práva
Jsem nadšenou fanynkou bojových umění a jako taková jsem si jednoho dne řekla, že je na čase trochu se připovzdělat i po teoretické stránce. A jelikož jdu s dobou, dospěla jsem k závěru, že internet, to je to pravé. Je to rychlé, je to snadné a konec konců, copak se tam dnes už nenachází veškeré vědění lidstva?
Plná optimismu, zadala jsem do vyhledavače heslo "Jak se ubránit znásilnění", protože co by pro ženu se zálibou v sebeobraně mohlo byt užitečnější?! Výsledky byly ovšem ohromující. Dokonce natolik, že jsem se rozhodla soubor nejzásadnějších doporučení sepsat a uveřejnit, jen aby skutečně nikdo nebyl ochuzen.
Takže vážení čtenáři, tady je několik doporučení, co rozhodně podniknout, chcete-li se vyhnout znásilnění. Jejich autoři, vesměs mužského pohlaví, je mínili smrtelně vážně, pokud mi nevěříte, vygooglete si to.


Bratři - kapitola druhá

24. october 2015 at 18:44 | Melkora |  Bratři - Silmarillion FF
V tomto světě skončila první válka valar vítězstvím sil Temnoty. Manwë, král Valinoru, byl zajat a v poutech předveden do Utumna, před svého bratra a pokořitele, pána Temnoty, Melkora. Jak ten naloží se svým zajatcem?

AU, PWP, Slash, BDSM, incest, Pairing Melkor/Manwë, Rating PG 13

O sexismu nejen mezi prouprchlickými aktivisty

20. october 2015 at 22:47 | Melkora |  Uprchlická krize v Evropě
Tento článek měl možná patřit spíše do kategorie feminismy. Ale tady mu bude taky dobře :-)

Uprchlíci! Kdo je v krizi??

19. october 2015 at 17:38 | Melkora |  Uprchlická krize v Evropě
Vážení čtenáři!
Vetšina z vás si nepochybně všimla, že Evropou zmítá cosi, čemu se stalo zvykem říkat "uprchlická krize". Zřejmě se k vám doneslo i to, že tato "krize", nějakým způsobem zasáhla i Českou republiku.
A co na to Melkora? Inu, krize bezpochyby ano, otázkou ale zůstává, kdo, nebo co je to vlastně v krizi. Na to se možná zaměříme v některém z dalších článků. Zatím bych vám ráda nabídla několik soukromých postřehů, které jsem získala jakožto dobrovolnice věnující se pomoci uprchlíkům na pražském hlavním nádraží.

Refugees welcome, aneb proč by měly sparťanské fanynky konvertovat k islámu

17. october 2015 at 16:20 | Melkora |  Uprchlická krize v Evropě
Vysedávám si to takhle na hlavním nádraží ve stánku s nápisem Refugee aid, když tu si to ke mě přihasí jistá dáma ve značně podroušeném stavu, oděna do sparťanského dresu. Jala se kolem rozhazovat nedopité plechovkáče a vykřikovat cosi o vlastizrádcích a zkurvených sluníčkářích.
Taktéž (sice poněkud zmateně, ale z kontextu to nakonec vyplynulo) trvala na tom, že pomáháme zrůdné ideologii, podle níž má žena jen půlku mozku.
Samozřejmě jsem, jakožto správná dobrovolnice, nasadila profesionální poker face a předstírala, že jí nevidím. Nicméně přepadlo mě neodolatelné pokušení, doporučit jí, ať tedy co nejrychleji konvertuje. Že bude mít alespoň půlku mozku.

Bratři - kapitola první

15. october 2015 at 23:02 | Melkora |  Bratři - Silmarillion FF
V tomto světě skončila první válka valar vítězstvím sil Temnoty. Manwë, král Valinoru, byl zajat a v poutech předveden do Utumna, před svého bratra a pokořitele, pána Temnoty, Melkora. Jak ten naloží se svým zajatcem?

AU, PWP, Slash, BDSM, incest, Pairing Melkor/Manwë, Rating G

Šestnáct důvodů, proč by se uprchlíci měli Česku raději vyhnout, aneb na co Klára Samková zapomněla

11. october 2015 at 19:47 | Melkora |  Uprchlická krize v EvropěVážení čtenáři!
Možná, že i k vám cestou sociáních sítí doputoval jistý FB status známé české advokátky a političky, Kláry Samkové.
Tato dáma bývala proromskou aktivistkou. Pak ale nejspíš pochopila, že boj za tuto marginalizovanou, chudou a v Čechách veskrze neoblíbenou minoritu jí vavříny nepřinese a plynule přešla na druhou stranu barikády.
Tam už ji s otevřenou náručí a úsměvem na rtech přivítal ekonomický imigrant z Japonska, Tomio Okamura a potomek řecké válečné uprchlice, Martin Konvička, oba pánové velcí to odpůrci ekonomické imigrace i uprchlíků z válečných zón.
Jak se tak dívám na tu okouzlující trojičku, nemohu se zbavit dojmu, že paní Samková je přesně tím, co v oné velké koalici proti islámské hrozbě, nebo jak si to nejnověji říkají, ještě chybělo.

O to teď ale nejde! Paní Samková se totiž, jak je jejím zvykem, ujala svého nového úkolu s náramnou vervou a toto je její nejnovější příspěvek ke svaté protiuprchlické válce.

"Drazí uprchlíci, nejezděte do ČR neboť:
1) Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě a bez jeho znalosti se v ČR neuživíte
2) Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě
3) Minimální mzda je jedna z nejnižších v Evropě
4) Český národ je tvořen z 80% nevěřícími, kterým všichni bohové včetně Alláha můžou políbit pr...
5) Celou historii nás okolní národy přepadaly a obsazovaly a už si to nenecháme líbit
6) Máme bohaté zkušenosti s ideologiemi, takže odpor vůči hrůzné islámské ideologii má 95% obyvatel
7) Nenecháme si strašit naše děti bubáky v burkách, máme svých bubáků dost.
8) ČR je na první příčce na světě ve spotřebě piva - pro muslimy "pivo" je nápoj s malým obsahem alkoholu
9) Většina Čechů miluje řízky a vepřové obecně - naopak za prasata považujeme lidi co se denně nemyjí a vyhazují odpadky na ulici, což je v muslimských zemích naprosto normální
10) Polovina národa má doma psa a má ho raději než uprchlíky."

Všechno jsou to argumenty velmi pádné, takže pokud se skutečně někde v Srbsku našel nějaký uprchlík, natolik zoufalý, že by byl ochoten vzít za vděk i Českou republikou, právě si ji nejspíš škrtá ze seznamu. Nicméně, neměli bychom ustrnout v půli cesty.
Proto bych tento veskrze inspirativní příspěvek dovolila zkompletovat, aby si uprchlíci byli schopni udělat o naší zemi skutečně ucelený obrázek.

11) Bez znalosti českého jazyka se u nás nejen neuživíte, ale pravděpodobně ani nedomluvíte. Češi jsou mimořádně jazykově nevzdělaní, rusky dávno zapomněli a anglicky se nikdy pořádně nenaučili. Někteří, obzvláště pak ti, co se tak rádi a hrdě hlásí k vlastenectví, mají dokonce problémy i s češtinou.
12) I kdybyste se nakrásně naučili česky, práci stejně neseženete a to z prostého důvodu. Není totiž možné najít něco, co prakticky neexistuje! Pracovních příležitostí je tu jak šafránu a většinou se stejně jedná o nabídky do německých montoven za minimální mzdu. Naši politici se prostě rozhodli, že se pokusí konkurovat Číně. Ovšem vzhledem k tomu, že se jim to stejně příliš nedaří, bude nejspíš i těch neblahých montoven do budoucna spíše ubývat.
13) Pokud jste si právě řekli, nevadí, rozjedeme vlastní bussines, upozorňuji vás, že místní administrativa je prolezlá korupcí a klientelismem a bez masivního uplácení na všechny strany, stejně nemáte šanci cokoliv tu založit.
14) Pokud byste se v naší zemi ale přes to zatoužili usadit, budete nejspíš chtít navštěvovat lékaře a posílat děti do školy. Pak byste měli vědět, že oba tyto resorty jsou chronicky podfinancované a pomalu zacházejí na úbytě. Celá řada českých zdravotníků to dokonce zabalila a stali se z nich ekonomičtí imigranti v Německu.
15) No a pokud nic z toho, opravdu nezabralo, pak vězte, že tu máme ještě Čechy. Národ, jehož nezanedbatelnou část tvoří partička nudných strejců, pro které je vrcholem zábavy sezení u počítače, pojídání bůčku zapíjeného lacinou desítkou a sledování porna. Což by samo o sobě ještě nebylo nijak bolestné. Bohužel má tato banda podivné sklony k paranoi, takže trpí nevývratným přesvědčením, že je o tyto výdobytky toužíte připravit. Jakoby jim na ně byl někdo zvědavý!
16) No a zlatý hřeb nakonec! Česko je chudou, nezajímavou periferií Evropy, které dokonce aktuálně hrozí, že za svůj ostudný postoj k tzv. "uprchlické krizi" přijde o evropské dotace. Což je, vzhledem k tomu, že evropské dotace jsou posledních několik let prakticky jediným zdrojem našich příjmů docela problém a nechcete přeci za pár let prchat znova.


S pozdravem, vaše Melkora

O veliteli Gurzumovi a jeho vězenkyni, čtvrtá část

10. october 2015 at 2:49 | Melkora |  Pohádka o veliteli Gurzumovi a jeho vězenkyni - Silmarillion, LOTR FF
Urucký velitel Gurzum byl pověřen podivuhodným úkolem. Aniž by mu bylo vysvětleno proč, má uprostřed války o Prsten, zuřící na povrchu, sestoupit do hloubi země a spolu se svým oddílem elitních válečníků dohlížet na jakousi tajemnou bytost. Pomalu začíná tušit, že má co dělat s něčím víc, než s pouhou vězenkyní.

Jedna z mých starších věcí, navazuje volně na povídku, Tak jde čas v Mordoru.
AU, Drama/Romance, Het, Pairing Melkora/Originální skřetí charakter, Rating T

O veliteli Gurzumovi a jeho vězenkyni, třetí část

10. october 2015 at 2:33 | Melkora |  Pohádka o veliteli Gurzumovi a jeho vězenkyni - Silmarillion, LOTR FF

Urucký velitel Gurzum byl pověřen podivuhodným úkolem. Aniž by mu bylo vysvětleno proč, má uprostřed války o Prsten, zuřící na povrchu, sestoupit do hloubi země a spolu se svým oddílem elitních válečníků dohlížet na jakousi tajemnou bytost. Pomalu začíná tušit, že má co dělat s něčím víc, než s pouhou vězenkyní.

Jedna z mých starších věcí, navazuje volně na povídku, Tak jde čas v Mordoru.
AU, Drama/Romance, Het, Pairing Melkora/Originální skřetí charakter, Rating T