Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

Inzerát na sexuální pracovnici

25. června 2018 v 0:44 | Melkora |  Feminismus a ženská práva

Liberální feministky, zkráceně Libfems, se rozhodly, že přejmenují prostituci na "sexuální práci" a trvají na tom, že je to práce, jako každá jiná. A že prý "legalizace" je ten pravý recept na každý neduh, který s sebou toto "zaměstnání" nese.
Zajímavá myšlenka! Odvážná!
Rozhodla jsem se jí dovést do důsledků a zapřemýšlela, jak by asi vypadal takový inzerát zveřejněný pasá... totiž sexuálním dispečerem, shánějícím nové "zaměstnankyně".

Podle mého názoru by to vypadalo asi takhle:


Hledá se dívka, (ideálně) nezletilá, imigrantka (upřednostňujeme ilegální) s minimální znalostí jazyka a místní legislativy. Rozvrácené rodinné zázemí a historie sexuálního zneužívání vítány.

Požadujeme:
Vagínu!
Schopnost potlačit dávivý reflex!
Elementární herecké dovednosti (Schopnost předstírat orgasmus, Schopnost předstírat pohlavní vzrušení, Schopnost předstírat, že ten odpudivý stařec je ve skutečnosti atraktivní mladík)
Kreativitu a imaginaci (Schopnost předstírat, že to, co se děje, se děje ve skutečnosti někomu jinému, někde jinde, Schopnost lhát příbuzným a přátelům o svém skutečném pracovním zařazení)
Vysokou toleranci k bolesti!
Vysokou toleranci k ponížení!
Ochotu pracovat do pozdních nočních hodin v oblastech s extrémním rizikem pracovního úrazu. Ochotu pracovat v oblastech s vysokým biologickým rizikem.
Vysokou flexibilitu!
Vysokou loajalitu k vedení!

Nabízíme:
Vysoké výdělky (poměrně)
Flexibilní pracovní dobu (extrémně)
Velký výběr tišících a a povzbuzujících prostředků (Zpočátku zdarma, později nutno refundovat. Případně možnost strhávání z platu)
Osobní ochranu (Zpočátku zdarma, později nutno sponzorovat)

Pozn.: Práce na ŽL, pracovní oděv (erot. prádlo) a ochranné prostředky (kondomy) nutno zajistit z vlastních zdrojů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saurén Saurén | 25. června 2018 v 1:48 | Reagovat

Peklo zůstane peklem, i když tomu bude někdo říkat sex-work a empowerment.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama