Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

#MeToo, Dopis ženám hájícím sexuální agresory

21. ledna 2018 v 0:34 | Melkora |  #MeToo
Spolu s tím, jak se rozjela kampaň metoo a zaplavila postupně celý svět, rozjela se i neméně intenzivní antikampaň. A měla očekávaný obsah i protagonisty. Ostatně, není nikterak překvapivé, že muži, jimž daná situace vyhovuje, na ní nebudou chtít nic změnit a využijí veškeré prostředky, jež jim patriarchát nabízí, aby ji konzervovali.
Ovšem někdy se na obranu agresivních mužů ozvaly i samy ženy. A to velmi vehementně, dokonce snad s větší vehemencí, než jejich mužské protějšky. To už by někoho překvapit mohlo! Nikoliv ovšem osobu zabývající se vztahy v hierarchizované společnosti, tedy mě! Rozhodla jsem se těmto ženám napsat dopis. Snad to, alespoň některým otevře oči.Dámy!

Já vás vlastně celkem chápu! Žijete ve světě, v němž jedna část mužů ženy zneužívá, druhá to kryje, omlouvá a toleruje a tomu zbytku je to šumák. Dokonce i vaši miláčci, jakkoliv jsou jinak možná strašně fajn, se spokojí s tvrzením, že oni jsou ti "hodní", tudíž to není jejich problém.
Prostě, jste na to samy a je třeba se k tomu nějak postavit. Někdy je snažší si ten problém prostě nepřipustit. Nebo zatnout zuby a pokusit se to nějak vydržet. Nebo se soustředit na ty muže, kteří jsou podle vás lepší. Nebo si nalhávat, že zrovna tamti jsou lepší. Nebo prostě jen opakovat mužské fráze o ženách a vztazích a být odměněna titulem sympatické pohodářky, která ještě neztratila rozum a chápe a respektuje "přirozené" rozdělení rolí mezi pohlavími.
To všechno jsou strategie staré, jako stres sám.
Všechny jsou úspěšné krátkodobě, protože vás zbaví nepříjemných pocitů a nežádoucí pozornosti v okamžiku, kdy to potřebujete. Jenže z dlouhodobého hlediska jsou všechny stejně destruktivní.
Proč? Inu, jako každá jiná maladaptivní reakce na stres, neřeší problém, pouze ho odsouvají. A on si pak někde stranou, nepozorován, vesele bobtná a narůstá až do podoby groteskní děsivé obludy, která vás jednoho krásného dne spolkne i s botama.Ne, vážně! Prozradím vám jedno malé tajemství! Všechny ty příjemné věci! To uznalé poplácávání po zádech! Ty přátelské úsměvy! To spiklenecké pomrkávání i ujišťování, že právě vy jste ten klenot mezi ženami, vám nezajistí přeřazení z kategorie "materiál" do kategorie "člověk". Muži si prostě jen oddechnou, že mají pokoj a dál se k vám budou chovat stejně mizerně, jako předtím. Nebudou se vás ptát ani na názor ani na povolení, protože, proč by sakra měli?! Pouze si k vám čas od času zajdou pro rozhřešení.
Jenže vy chcete, aby vás muži měli rádi a bojíte se, že když se ozvete, už nebudou. Toužíte po jejich uznání a ocenění a domníváte se, že jediný způsob, jak toho dosáhnout je říct jim to, co chtějí slyšet.
A vy víte, co chtějí slyšet! Chtějí slyšet, že je všechno v pořádku. Že se vám jejich odporné chování líbí a pokud se vám nelíbí, tak vám aspoň nevadí. A pokud vám vadí, vlastně ani o nic nejde a pokud nakonec skutečně o něco jde, tak si s tím nějak zvládnete poradit samy. Že oni jsou ti hodní a milí, tudíž jejich pocity trapnosti a diskomfortu mají přednost před vaším bezpečím a tělesnou integritou. A že je s tou hloupou záležitostí kolem sexuálního obtěžování už nikdy nikdo nebude otravovat.
Prostě potřebují vás, abyste jim zase jednou pomohly vyvléci se z odpovědnosti.
Nemusíte si vůbec vyčítat, že jim čas od času (nebo vždycky) vyjdete vstříc. Ostatně, každý touží, aby ho lidé měli rádi, obzvlášť pak ti lidé, s kterými se chce vyspat. A my jsme ženy! Nejsme ve stejné situaci, jako oni! Nemáme moc ani prostředky, abychom je k tomu, pokud se budou vzpouzet, prostě donutily, takže nám nezbývá, než být milé.
Nicméně, zastavte se na chvilinku. Když samy, bez jejich přičinění popřete své plnoprávné lidství, muži vás jistě budou mít velmi rádi. Otázka ale zní, jak?
Někteří asi tak, jako já mám ráda svého psa. Což je, pravda, vztah velmi vřelý a láskyplný, ovšem také tvrdě nerovnoprávný. Prostě, já poroučím a pes poslouchá.
Jiní vás zase budou mít rádi podobně, jako já mám ráda ku příkladu svíčkovou. Opravdu musím tu alegorii rozvádět? No, tak dobře! Prostě jako kus flákoty, který zkonzumují, když si zrovna vzpomenou, že na ně přišly chutě.
Ptejte se proto samy sebe! Skutečně stojíte o přízeň mužů tohoto typu? Pokud jsou vašimi nadřízenými, nebylo by lepší raději mlčet a pokud vašimi partnery, tak se rozejít? Nebo vážně věříte těm řečem, že už vám žádný muž nikdy nevěnuje špetku pozornosti, když budete důsledně trvat na tom, aby se k vám choval jako k lidské bytosti? Že ho "vyděsíte" svou "agresivitou" a "dominancí"?
Ale jděte!
Prozradím vám další malé tajemství! Oni o vás taky stojí! Dokonce víc, než vy o ně. Budou se muset polepši, když jim nedáte. Nebo si myslíte, že existuje nějaké utajené třetí pohlaví, k němuž se obrátí, když se jim znelíbíte?
Byl to chyták, neexistuje!

Je třeba si uvědomit, že muži si k nám dovolí jen to, co si samy necháme líbit. Proto jsou tak neradi, když pozvedáme hlasy na svou obranu. A když se budeme bránit, nezbude jim, než se polepšit.
Věřte mi, umí to!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Báša Báša | E-mail | 21. ledna 2018 v 12:33 | Reagovat

Nuže: původně jsem se domníval, že je to jen Vaše sexuální frustrace, nebo prostě máte jen blbej vkus na chlapy. Ne. Změnil jsem názor.
Poslyšte... Vy vopravdu musíte mít smutnej život. Na vaše oblíbené (a správné, politicky korektní, multikulturní, oprávněné - zapomněl jsem na něco?) kampaně, si neustále někdo vymýšlí (fuj fuj, zlé, rusofilní, sexistické, šovinistické, fašistické - jo, to bude všechno) antikampaně a kazí zak tu dobrou cestu, kterou národy nastoupily tím, že děti musejí přihližet teploušům v průvodu, ani se vedou za genitálie, že máme inkludované školství, které způsobilo, že průměrné děti se propadly na úroveň inkludovaných cikáňat s IQ 70, zatímco ty velmi nadané musely do soukromých škol, aby nezblbly také, že máme imigranty, které si fuhrerin Merkel pozvala, a teď je cpe dobrovolně povinně každýmu, kdo má tu smůlu, že se Čtvrtou říší (Národa Německého) sdíli kontinent, páč se zřejmě domnívá, že když už znásilňovat, tak ne jenom Němky, Angličanky a seveřanky, ale všechny, a že máme další výdobytky neomarxismu neúnavně šířené pornohercem s Evropskými hodnotami, placeným ze zahraničí.

Hele... vy si fakt myslíte, že MeToo je kampaň, která má pomoci ženám? A mohla byste sdělit jak přesně to má udělat? Tím, že těm normálním, co hledají v mužích oporu, tuto oporu sebere? Že jim předhodí morálně vykastrované trosky v sukních? A není vám nápadné, že nikdo z té kampaně ani necekne o tom, že napřiklad v Rotterhamu během pěti let znásilnili čmoudi 1400 děvčat? Kde jsou hlasy těchto dívek v kampani. Já zatím vidím jen vyhořelé zjevy, které si po třiceti letech vzpomněly, že daly nějakému producentovi a následně na tom vydělaly miliony? Já tomu říkám prostituce. On cáloval, ona dala. Jenže teď je jim přes padesát a už nikdo nechce. A Vy?

Vás nezaráží, že si v kampani nikdo nevšiml, že se nám tu šíří kultura, která má speciální výraz pro hromadné znásilnění? Kde mají ženy míň práv než domácí zvířata? Kde za znásinění ukamenují tu oběť? Kde zabijí ženu, která chce normálního muže a ne někoho, kdo smrdí hůř než osel? kde buzíky shazují ze střech věžáků (fakt si myslíte, že pod právem Sharia budete pořádat gayparády?). Udělejte na to kampaň.

Mám pro Vás novinku. Žádná antikampaň neexistuje. To si jen lidé nevypláchnutí kulturním marxismem myslí něco jiného než Vy. A je jich víc. Měla byste si na to zvyknout. Čím víc budete stupňovat tlak, tím víc jich bude. A objeví se skuteční rasisté a fašisté, ne ti, o kterých to Vy říkáte, ale tací, co začnou vyhrávat volby, i kdyby na tom Soros nechal celej svůj i Rotschildův majetek.
A ještě jednu novinku pro Vás mám. Vaším nepřítelem nejsou náckové (pravda, je jich u nás dost, už se skoro nevejdou na společnou fotku) ale tato vláda a Evropská komise.
Prostě... je na čase, abyste začala myslet.
To jsem zvědav, jak dlouho to tady vydrží :)

2 Melkora Melkora | Web | 21. ledna 2018 v 14:23 | Reagovat

Příteli... už jste zkoušel umělé vaginy? A nezabralo, že?

3 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 14:25 | Reagovat

Holka holka, to by mě zajímalo, co všechno Tě v životě potkalo...
Opravdu je dobrej jen ten chlap, kterej za ženský bojuje? A kdy má pak čas "bejt hodnej"?
A je víc věcí, ve kterých se pleteš...
Hele, tady: "Prozradím vám další malé tajemství! Oni o vás taky stojí! Dokonce víc, než vy o ně. Budou se muset polepši, když jim nedáte. Nebo si myslíte, že existuje nějaké utajené třetí pohlaví, k němuž se obrátí, když se jim znelíbíte?"
Vážně myslíš, že agresor se "polepší", když mu nedáš?
Ne, věř mi, opravdovej agresor se fakt nepolepší.
Pokud ano, není to agresor.
Agresor, a to mi můžeš věřit, přitlačí.
Třeba v roli manžela, přizve kamaráda.
A víš, jak to pak probíhá?
Jeden ženskou drží, druhej si dělá, co chce.
Jo, ležela jsem takhle, totálně bezmocná, pod chlapem tři hodiny, vím přesně, o čem mluvím.
Protože jsem byla stejně naivní, jako Ty.
Přece manžel, že jo, tak si mě vzal,protože mě asi miluje, on by to neudělal, že?
Tak jo, udělal.
Jak manžel, tak kamarád. Hezky na střídačku.
A potom, to mi věř, jsou ženský z kampaně krávy.
S "obtěžováním" se můžeš srovnat.
S čistým násilím a zlem už Ti to dá sakra zabrat.
A pak najednou přijde chlap, kterej sice do světa nekřičí, že násilí je špatný, ale v životě by neudělal nic proti Tvý vůli.
Hele, není hrdina, jen proto, že to nedělá. Je to prostě jen úplně normální chlap.
Nechceš s ním spát? Fajn, není problém...
To je totiž normální a věř mi, že tak to má naprostá většina chlapů.
Jestli jsi Ty narazila na pár kreténů, možná bude chyba v Tobě. Ty si hledáš blbý typy...

4 Melkora Melkora | Web | 21. ledna 2018 v 14:40 | Reagovat

[3]: Promiňte, ale jste si jistá, že jste žena?

5 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 15:05 | Reagovat

[4]: Chlap tři děti neporodí, věř mi :-)
Nejen, že jsem žena, ale jsem žena srovnaná s minulostí, natolik sebevědomá, že si ze sebe dokážu udělat srandu a natolik silná, že jsem přežila znásilnění úplně cizím chlapem, jakožto těhotná a pak i znásilnění manželem a jeho kamarádem, o kterém jsem se zmínila.
A pak jsem zvládla dovést psychopatického synka do dospělosti a udělt z něj použitelného člověka, který dokáže ctít morální zásady, které jsem mu vštípila a momentálně se potácím skrz pubertu dvou děvčat.
Jo, jsem žena.
Fakt jo.

6 Báša Báša | E-mail | 21. ledna 2018 v 17:35 | Reagovat

Melkoro, opravdu si myslíte, že není lepší se zamyslet, než tohle? Víte, nic nesnáší normální muž víc, než násilí na ženách. A co na to Vy. No přece chcete z těch normálních mužů udělat ženy. Kdo se Vás zastane potom? Feministky? Hysterický transky? Můžete mi věřit, to nejde. Tento instinkt (chránit samici) je jeden z těch nejstarších. Dokonce dokáže potlačit pud sebezáchovy. Zkoušíte chcát proti větru. Domníváte se, že kampaň vedená někým, koho by nikdo vevoharašil ani za zlatý prase může změnit pudové instrukce zapsané do mozkového kmene před deseti miliony let? Právě tyto instrukce z nás udělaly tak úspěšný druh. A jestli se Vám to nelíbí, doporučuji konverzi k Islámu a přestěhování do severních předměsí Malmo nebo do Marseille. Tam uvidíte, (a ucítíte) co to je středověk.

Osobně si myslím že Bára udělala chybu, když sem napsala to, co napsala. Vy si totiž přenos takových zkušeností nezasloužíte. Ale proč myslíte, že její hlas v té vaší idiotské kampani není? Ona totiž je schopná, na rozdíl od Vás, chápat, že ta kampaň není vedená proti násilníkům, těch je strašně málo. Ta kampaň je vedená proti těm normálním, s cílem zastrašovat a vlastnit.

[3]: Báro tohle byla chyba, jí to sem napsat. To je typická perla do žlabu. Ona si to vyloží jednak tak, že jste ta uťápnutá a bojíte se a jednak tak, že ten její přístup je správnej. Nemá mozkovou kapacitu na chápání jiných názorů. Dokonce ani nechápe, že je to ona, kdo se bojí.

7 David David | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 13:56 | Reagovat

Je to trapné, jak se po XX letech vytahují ty staré kauzy herců, které kdo ví jestli proběhly (to dokáže kdo?). Jo, to ženským jde, roztahovat nohy, využít výhod z toho a následně to obrátit zpět proti "násilníkovi"... :-X

8 Weiler Weiler | Web | 24. ledna 2018 v 21:28 | Reagovat

Melkoro, sáhni si do svědomí. Je to sotva dva dny, co jsme vedli diskuzi, ve které se ti nelíbilo, když někdo jedná povýšeně a ostatní poučuje. Souběžně s tím ale věnuješ už několikátý článek peskování ostatních žen, vehementně přesvědčená, že pokaždé, když obhajují muže, dělají to jen z potlačeného strachu a nutkání se zalíbit. Když se pak oběti znásilnění v komentářích div nevysměješ, jako projev arogance či blahosklonnosti ti to nepřijde?

Mám pravidlo nepřikládat moc váhu slovům lidí, co použijou nějakou variaci na "proberte se" nebo "otevřete oči." Jestli chceš, aby tě lidi brali trochu vážně, zkus je taky poslouchat. A respektovat. Ne psát jim otevřený dopisy jak nějakej uvědomělej sociopat.

9 Báša Báša | E-mail | 25. ledna 2018 v 9:59 | Reagovat

[8]:To si fakt myslíte, že mesiášskej komplex se dá léčit? Je to marný, je to marný, je to marný...
Taky bych se vsadil, že
a) Melkora nemá děti
b) Žije z podpory, z dávek, z rodičů a nebo se podílí na pašování čmoudů do Evropy
c) není jí moc přes dvacet
Jinými slovy, ví kulový o tom jek se o sebe postarat. Tedy prototyp nablblý sluníčkářky. Takovej ten jak to asi před rokem proběhlo po serverech. Tak dlouho se starala vo chudáčky imigráčky, až jí znásilnili a pak je ještě hájila, že za to nemohli. Nebo jako ten přizdisráč z Evropsky administrativy, co mu čmoudi zavraždili dceru, a von vyzýval k větší péči. Ne o děti, ale o ty agresivní poloopice z Afriky

10 philosoraptorka philosoraptorka | Web | 30. ledna 2018 v 23:48 | Reagovat

Tohle je velmi pasivně agresivní článek. Ale co si budeme povídat, mě život v patrichální společnosti rozhodně nebere, vím své o tom když muži považují ženu za kus masa.
A netroufla bych si odsuzovat ty dámy, které se s tím rozhodly svěřit, protože mlčení je někdy zvráceně považované za souhlas či neexistenci problému.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama