Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

Červen 2016

Temné tajemství Mirkwoodské noci, třetí část

24. června 2016 v 22:33 | Melkora |  Temné tajemství mirkwoodské noci
Thranduila čeká krušné ráno. Jak se srovná s událostmi dnešní noci? Kapitola je jen pro dospělé, ale pouze kvůli jednomu rychlému vyhonění ;-)
AU, slash, Pairing Thranduil/Originální skřetí charakter, Rating M, masturbace

Temné tajemství Mirkwoodské noci, druhá část

22. června 2016 v 21:32 | Melkora |  Temné tajemství mirkwoodské noci
Po tom, co se král Thranduil vrátil do svého paláce, hned se uložil ke spánku. A zdál se mu velmi zvláštní sen. Nebo...???
AU, slash, Pairing Thranduil/Originální skřetí charakter, Rating M

Temné tajemství Mirkwoodské noci, první část

19. června 2016 v 20:51 | Melkora |  Temné tajemství mirkwoodské noci
Tato povídka plynule navazuje na můj dřívější opus s názvem Temné tajemství krále Trdlíka
Milé čtenářky! Už jste se někdy probudily uprostřed hluboké noci osamělé na svém lůžku, celé rozechvělé a plné touhy, protože vás ve snu ještě před chvílí někdo vášnivě objímal? A jste si dokonale jisté, že to byl jen sen?
AU, Slash, Pairing Thranduil/Originální skřetí charakter, Rating PG 13

Temné tajemství krále Trdlíka, předmluva

17. června 2016 v 15:15 | Melkora |  Temné tajemství krále Trdlíka


Thranduil, syn Oropherův! Na sklonku prvního věku uprchl z kdysi mocného a slavného Beleriadu, města velkého krále Elu Thingola, nyní však zpustošeného temnými armádami a ztraceného pod nekonečnou vodní hladinou. Aby našel útočiště pod košatými korunami pradávných pralesních velikánů v Temném hvozdu. Zde se setkal s národem zelených elfů, kteří si ho zvolili za panovníka.

Thranduil, poslední z velkých elfských králů Středozemě, obávaný a vznešený, panoval nad lesním národem dlouhá staletí. Hrdinně vzdoroval mocnostem Temnoty číhajícím na hranicích jeho říše Odolával nájezdům loupeživých hord z lůna Mlžných hor i neblahému rodu velkých pavouků, sídlících v tmavých zákoutích jeho vlastního království. Zplodil při tom jediného syna, prince Legolase, dědice Mirkwoodského trůnu. Ušlechtilého a odvážného bojovníka, pravou pýchu a výkvět lesního klanu.

Jenže princ jednoho dne beze stopy zmizel kdesi na hranicích Gondoru a skřetí říše, kam ho zavály jeho povinnosti strážce království. Ve skutečnosti byl nebohý princ unesen jedním mordorským zběhem a okolnostmi donucen uzavřít s ním spojenectví.
Nic z toho, však jeho královský otec netušil. A když už se vzdával veškeré naděje, objevil se jak zázrakem na hranicích jeho království, jeden velmi zvláštní posel, třímající v rukou drahocennou mithrilovou sponu, v níž král okamžitě poznal svůj vlastní dar, co kdysi sám věnoval svému synovi.
V králi se okamžitě zažehla jiskřička naděje. Vždyť ten tajemný cizinec s pletí barvy stínu tvrdil, že nese vzkaz od samého prince!

Byl v tom ale háček! Ten cizinec byl horský snaga, zrozený v hlubokých jeskyních Mlžných hor v samém srdci Krysího kmene. Za svou námahu bude jistě žádat štědrou odměnu. A možná to nebude jen zlato a drahokamy. Co všechno je Thranduil ochoten obětovat, aby se dozvěděl, kam se ztratil jeho syn?

Temné tajemství krále Trdlíka, V.

17. června 2016 v 1:35 | Melkora |  Temné tajemství krále Trdlíka
Orbovu zachránil elfského prince ze spárů Krysího národa. Teď si konečně vybere svou sladkou odměnu.
AU, Slash, Pairing Thranduil/Originální skřetí charakter, Rating M, PWP

Temné tajemství krále Trdlíka, IV

5. června 2016 v 1:13 | Melkora |  Temné tajemství krále Trdlíka
Pokračujeme v krasojízdě... :-)
AU, Slash, Pairing Thranduil/Originální skřetí charakter, Rating M