Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

Kapitola dvacet osm, Díl, v němž Legolas konečně přijde o panictví - část třetí

14. září 2015 v 21:22 | Melkora |  Pohádka o krásce a skřetovi - LOTR FF
Tato povídka se odehrává v alternativním světě, v němž Válka o Prsten neskončila drtivým vítězstvím sil západu, ale nemastnou, neslanou plichtou.
Název je sice poněkud spoileroidní, ale snad to příliš nevadí. Pokračujeme v krasojízdě :-)

AU, Drama/Romance, Slash, Pairing Legolas/Originální skřetí charakter, Rating T

Marghulův výpad byl tak neuvěřitelně náhlý, tak zoufale neočekávaný a zastihl ho tak beznadějně nepřipraveného, že začal mít pocit, jakoby se - snad působením jakéhosi tajemného neznámého zaklínadla - proměnil v lacinou hadrovou panenku. Vydanou zcela napospas, svému uchvatiteli Marghulovi, dočista bezmocnou v jeho obětí.
Tam, kde ještě před pouhým okamžikem sídlil jeho mozek, tak svěží a čilý, jako nikdy před tím, rozhostilo se teď mlhavé, mléčně bílé prázdno, v němž se jeho duše bezcílně potácela a marně se pokoušela najít jakýkoliv záchytný bod.
Naštěstí se zdálo, že jeho tělo, to tělo, které celá léta tak blahosklonně přehlížel a podceňoval, si ví docela dobře rady i bez něj.
Jeho ruce samy bleskově vystřelily vzhůru, aby se ovinuly kolem skřetových ramen a spojily se za jeho šíjí. A ulpívaly tam, jakoby na tom závisel jeho život. (Ostatně jenom jejich briskní odezvě mohl elf poděkovat za to, že se po skřetově ataku nesvalil do rákosí jak široký, tak dlouhý.)
Jeho rty se samy pootevřely a vpustily dovnitř Marghulův jazyk, jež nyní s brutální vášnivostí plenil vnitřek jeho úst a on jen sem tam nesměle zasykl bolestí, když se skřetovým zubům občas povedlo chňapnout a bezohledně se zahryznout do živého masa.
Legolas nakonec jen rozkošnicky přimhouřil víčka a nechal se tou smrští unášet, jako lístek zmítaný vichřicí.
A pak to najednou všechno ustalo. Marghulova ústa se oddálila od těch elfových, pevný stisk skřetových rukou na jeho zádech polevil.
Legolas prudce oddychoval a srdce při tom cítil bušit až v krku. Stále jen nečinně visel na Marghulově šíji, oči vyjeveně třeštící do těch urukových a přemítal, zda se to, co právě prožil, opravdu stalo, či zda se znova neocitl uprostřed dalšího bláznivého snu.
To, co teď před sebou spatřoval, už nebyla odhodlaná tvář dravce. Mnohem více se to podobalo tomu Marghulovi, jež mu dnes ráno daroval květiny. Mírně rozpačitému, nejistému a snad i trochu stydlivému. Elf si nemohl nevšimnout, že je stejně zadýchaný jako on sám, neušlo mu ani chvění skřetova dolního rtu, tak nepatrné a jemné, že připomínalo motýlí křídla chvějících v jarním vánku.
"Ty... elfe, víš..."
Promluvil nakonec přerývaně.
"Je to smutný, že jsi ještě nikdy ne... neto.... Víš, co myslim. Moh bych tě to naučit, jestli chceš... znám pár triků...."
Aby se hned na to zase odmlčel a tázavě se na něj zahleděl.
Legolasovi se zadrhl dech v hrdle a ústa se mu lehce pootevřela. Žalostné trosky jeho rozumu se zoufale snažily nějak pobrat, cože mu to jeho skřetí společník právě nabízí, až mu to konečně došlo.
On chce... chce se mnou dělat... tu věc!!
Zařval jeho mozek s vypětím posledních sil a znovu se odporoučel. Jeho penis ovšem zareagoval mnohem pohotověji a okamžitě vyslal do jeho těla další příval omamné pulzující slasti, až mu ze rtů náhle a mimovolně splynulo tiché blažené zasténání.
A Marghul si to s nezlomnou jistotou vyložil, jako souhlas!
Smyslně se na něj pousmál a znova, jak dnes už tolikrát, ho vyzdvihl do náručí. A aniž z něho spustil své lačné touhou prosycené zraky, zamířil si to i s ním přímo k houni.
Legolasovi se mezi tím, třebaže pomalu a zdráhavě, nicméně ale přece začínaly navracet zbytky soudnosti.
Jeho čistota! Jeho neposkvrněnost!
Pádilo mu hlavou jak o závod.
Nemůže ji přece obětovat muži! A skřetovi navrch!
Nesmí!
Přemítal dál, celý rozrušený.
Pro Elbereth! Musí to zarazit, dokud je čas. Musí to udělat hned teď!
Uruk ho mezi tím uložil na houni tak zlehynka a opatrně, jakoby býval zacházel s nějakým obzvlášť křehkým šperkem. Hrdlo mu při tom vibrovalo tichým hlubokým vrčivým zvukem a na rtech nepřestával hrát svůdný úsměv.
Nešťastný elf se mezi tím silou vůle nutil nic z toho nevnímat. Už se nadychoval k ráznému, dost, ruka se mu už, už zdvíhala k odmítavému gestu i přes to, že každá každičká buňka v jeho těle, se tomu zuby nehty bránila. Když tu ho náhle přepadla spásná myšlenka.
Na druhou stranu, rozvažoval horečně, Marghul je přeci stvoření Temnoty. A tudíž tvor krutý a surový.
Letmo pohlédl do urukovy rozněžnělé tváře, která, jako z udělání, zrovna ani trochu nepřipomínala tvář bestie.
Kdybych mu teď odmítl, mohl by si, to oč mě žádá, vzít i násilím a ještě mi při tom ublížit.
A to přece nikdo nechceme!
Navíc je to skřet! A se skřetem se to vlastně až tak úplně nepočítá.
Úlevně si oddychl, protože se mu právě povedlo své svědomí nikoliv pouze uspat, ale uvést ho do stavu hlubokého bezvědomí.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ester ester | 15. září 2015 v 7:04 | Reagovat

Wau, a sme kusok zasa pokrocili.Ocenujem, ze ides na to pomaly a opatrne 😉 Pacili sa mi priam vtipne pokusy Legolasa o rozumne premyslanie....

2 katka katka | 15. září 2015 v 15:41 | Reagovat

Jsem vděčná Marghuloví že nečekal od Legolase odpověď a stačil si s tím co viděl, jo musím se smát nad tím jak si Legolas dokáže odůvodnit němý souhlas je to elf nebo lišák díky moc jsem se bavila a nepochybuji že ještě budu

3 Melkora Melkora | 16. září 2015 v 15:12 | Reagovat

Děkuji, bohužel teď nebudu moci přidávat aktualizace, protože odjíždím na dovolenou. Doufala jsem, že zba zbavim Legolase panictví ještě před tím, ale jak jsem psala jinde, nebyla zrovna nálada. Takže prosím o trpělivost.

4 ester ester | 16. září 2015 v 16:52 | Reagovat

V pohode, my si to vychutname i neskor a pockame si na to😉. Dovolenku si vychytnaj a uzi...

5 katka katka | 17. září 2015 v 9:04 | Reagovat

tak pěknou dovolenou a užij si ji až se vrátíš tak tu budu číhat

6 katka katka | 27. září 2015 v 8:55 | Reagovat

Už ses vrátila ? začínám být na číhané

7 Melkora Melkora | 27. září 2015 v 9:37 | Reagovat

Už jsem zpět, děkuji za optání. Můžeš začít číhat. :-)

8 ester ester | 28. září 2015 v 18:09 | Reagovat

Ja tuez pekne pravidelne a trpezlivo ciham 😮

9 Guizmo Guizmo | 28. září 2015 v 18:26 | Reagovat

Číháme číháme =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama