Skřeti, uruci, zlobři, goblini, trollové, jakož i ostatní temné národy! Ale i vy, kteří jste si zamilovali svět zrozený z fantazie britského spisovatele J.R.R. Tolkiena!

Zamyšlení nad skřetí sexualitou kombinované s poctou nedávno zesnulému velikánovi G.G. Márquezovi

22. června 2015 v 12:09 | Melkora |  Srandičky ze Středozemě

Napadla mě otázka, zda se skřeti tak, jak jsem je stvořila, vzhledem k tomu, že bez váhání skáčou do postele tu z osobami opačného, tu stejného pohlaví, zkrátka podle toho, jak jim to zrovna přijde, dají považovat za bisexuální.
Nu, možná ano, ačkoliv sami skřeti by podobné označení asi nechápali a byli by přesvědčeni, že je nesmyslné a zbytečné. Proč? Vysvětlím!
Když jsem své skřety vytvářela, měla jsem na mysli, jistou geniální ideu kolumbijského spisovatele Gabriela Garcíi Márqueze, autora slavného románu Sto roků samoty, za nějž zcela právem obdržel Nobelovu cenu za literaturu.
Mistr se totiž naprosto správně domnívá, že lidstvo se dělí na dvě části. Na ty, co šukají a ty co nešukají. Ti, co šukají... no, tak ti šukají, zatímco ti, kteří nešukají, tak ti o tom alespoň kecají.
Zajímavé však je, že si mistr povšiml, že osoby z té první kategorie, o tom zas tak často nekecají. Inu, nemají čas! Šukají!


A tak je to, vážení čtenáři, i s mými skřety! Asi jste již uhodli, že jsou hrdými členy oné první skupiny a debaty věnované dumání nad tím, kdo je jaké sexuální orientace, by považovali za trestuhodné mrhání časem, který by se jinak dal strávit šukáním.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama